تبلیغات

مَّثَلُ الَّذِینَ یُنفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ كَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِی كُلِّ سُنبُلَةٍ مِّئَةُ حَبَّةٍ وَاللّهُ یُضَاعِفُ لِمَن یَشَاءُ وَاللّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ «بقره ۲۶۱»

«مثل آنان که مال خود را در راه خدا انفاق می‌کنند، مثل دانه‌ای است، که هفت خوشه برآورد و در هر خوشه‌ای صد دانه باشد . خدا پاداش هر که را که بخواهد‌، چند برابر می‌کند خدا گشایش دهنده و داناست.»

               

سال هاست لب هایمان به ندای جانسوز « یا لیتنی کنت معک » و «بابی انت و امی» در رثای سید الشهدا علیه السلام ؛ مترنم می شود. دیر زمانی است که اندوه جانکاه عدم لبیک به ندای « هل من ناصر ینصرنی» شهید کربلا آزارمان می دهد و آنگاه دیدگانمان از آن همه بی وفایی مردم در محرم سال ۶۱بارانی می شود و زبانمان ناخودآگاه به ذکر «بابی انتم و امی و نفسی و مالی و اسرتی» ( پدر و مادر و جان و مال و خانواده ام فدای شما باد!) در کام می گردد....

 

و امروز هم باب یاری اهل بیت علیهم السلام همچنان به روی دلدادگان خاندان عصمت و طهارت گشوده است و چشم براهان ظهور دولت عدالت گستر مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را عرصه ی یاری حسین زمان همچنان فراهم است .

علاقمندان و مشتاقان یاری قائم آل محمد می توانند با کمک های مالی خود به پایگاه مذهبی حضرت مهدی (عج) ، به عنوان یک تارنمای اینترنتی تلاشگر ترویج فرهنگ مهدویت و ارزش های دینی ، نام خود را در طومار مهدی یاوران در عصر غیبت به ثبت برسانند و با انفاق مهدوی مدال فضیلت تقوا را بر سینه بنشانند و به حضور فعال در جمع متقین منتظر مفتخر باشند .

1.واریز وجه به صورت آنلاین از درگاه بانک ملت

مبلغ به تومان  

2 . واریز وجه به صورت کارت به کارت

شماره کارت : 6037991176536393

نام صاحب حساب : عباس یوسفی

بانک : ملی